Верифікований профіль
6
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1036
Останній візит на сайт
1 місяць тому

Портфоліо реалізованих об’єктів (8)

  • здано
    10 000 грн/міс

    Полярна вул., 5-А

    1 кімната
    28 / 15 / 7 м²
    поверх 8 з 9
    4 міс. тому
    Сдам однокімнатну квартиру за адресою м. Київ, вул. Полярна 5А. 8/9 поверх. У квартирі є: телевізор, бойлер, пральна машина, холодильник, газова плита, духова шафа, диван, стінка, шафи-купе, необхідні меблі та лічильники (газ, вода, електроенергія). 10000 + комунальні + комісія [телефон приховано]Володимир
  • здано
    13 000 грн/міс

    Студентська вул., 12/14

    2 кімнати
    46 / 29 / 6 м²
    поверх 2 з 9
    7 міс. тому
    Сдам двохкімнатну квартиру за адресою місто Київ, вул. Студентська 12/14. 2/9 поверх. В квартирі є газ, централізоване опалення, бойлер, мікрохвильова піч, холодильник, плита та духовка, електричний чайник, необхідний посуд, ліжко, диван, крісла, шафи та стінка. умови оренди: ціна+завдаток + 50% комісії. [телефон приховано]Володимир
  • здано
    10 000 грн/міс

    Академіка Шалімова вул. (Героїв Севастополя), 1

    Доступна на короткий термін Берестейська Відрадний
    1 кімната
    29 / 16 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    1 р. 2 міс. тому
    Здається однокімнатна квартира у Соломʼянському районі за адресою вулиця Академіка Шалімова буд. 1 , на 5 поверсі 5 поверхового будинку, кімната 16,3 кв.м. , кухня 6,6, коридор 2,9 , ванна 2.7 Стара цегла 10000 + комунальні, комісія 50% [телефон приховано]Володимир
  • продано
    75 000 $
    1 429 $/м²

    Кловський узвіз, 10

    БЕЗ КОМІСІЇ Кловська Липки
    2 кімнати
    53 / 33 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    1 р. 3 міс. тому
    Продам Без Комісії двокімнатну квартиру у Печерському районі м. Києва Узвіз Кловський 10, на 2 поверсі 5 поверхового цегляного будинку , загальна площа 52.5 кв. м, житлова 32,7, кімнати 18,6 та 14.1, кухня 6.9, коридор 8.1, туалет 1,6 ванна 3.2, висота стелі 3 м. Вартість 75000$ під ремонт. [телефон приховано]Володимир
  • здано
    15 000 грн/міс

    Студентська вул., 12/14

    2 кімнати
    46 / 29 / 6 м²
    поверх 2 з 9
    8 міс. тому
    Сдам двохкімнатну квартиру за адресою місто Київ, вул. Студентська 12/14. 2/9 поверх. В квартирі є газ, централізоване опалення, бойлер, мікрохвильова піч, холодильник, плита та духовка, електричний чайник, необхідний посуд, ліжко, диван, крісла, шафи та стінка. умови оренди: ціна+завдаток+50% комісії. [телефон приховано]Володимир
  • здано
    12 000 грн/міс

    Генерала Наумова, 1Б

    1 кімната
    36 / 27 / 9 м²
    поверх 5 з 27
    2 р. 1 міс. тому
    здається однокімнатна квартира-студія за адресою м. Київ, вул. Генерала Наумова 1, Житловий комплекс 4U. 5/27 поверх. 10 хв. від метро Академмістечко, у будинку є сховище. В квартирі є холодильник, бойлер, пральна машина, кондиціонер, електрична плита, диван, шафа. ціна+комунальні+комісія 50%. [телефон приховано]Володимир
  • здано
    12 000 грн/міс

    Студентська вул., 12/14

    2 кімнати
    46 / 29 / 6 м²
    поверх 2 з 9
    1 р. 8 міс. тому